Monday, June 24, 2024
spot_img

Çfarë po ndodh!? Këngëtarit të njohur i publikohen fotot me modelen pa konfirmuar ndarjen nga e fejuara!

- Advertisement -..

Këngëtari i njohur britanik, Liam Payne dhe e fejuara e tij Maya Henry janë ndarë.

Lajmi u konfirmua në një mënyrë të pazakontë pasi yllit të One Direction iu publikuan disa fotografi me modelen amerikane, Aliana Mawla.

Konfirmimi i prishjes së fejesës vjen vetëm disa orë pasi fotot e këngëtarit me krahët e tij të rreth 24 vjeçares u shfaqën në një llogari të fansave në Instagram të hënën (23 maj), si dhe të çiftit të kapur për dore.

Si konfirmim i romancës së tyre Aliana publikoi disa fotografi me këngëtarin, por në anën tjetër Maya iu referua Liamit si ‘i fejuari’ i saj në seksionin e komenteve të postimit, të cilin personat e afërt me ish-finalistin e X Factor e kanë cilësuar si ‘shumë mashtruese’.

Pasi u shfaqën imazhet, vendasja nga Teksasi shkroi: “I dua shumë fansat, por ju lutem mos më dërgoni këto foto të të fejuarit tim ku shihet i mbështjellë rreth një gruaje tjetër. Kjo nuk jam unë dhe është mjaft e vështirë të dish se kjo ka ndodhur pa e parë. Mjaft tani”, ka deklaruar ish-e fejuara e Liam.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X