Monday, June 24, 2024
spot_img

Lëkundje të forta TËRMETI!!

- Advertisement -..

Ndërsa kishim harruar prej 2 vitesh tërmetet e fundit që na tmerruan të gjithë,sot në 22 Prill 2022 para pak sekondash rreth orës 23:10 u ndjenë lëkundje të forta tërmeti.

Mësohet se tërmeti ka pasur epiqendrën në Bosnje 6 ballë dhe është ndjerë edhe në Shqipëri. Të shpresojmë që mos të ketë shkaktuar dëme në Bosnje dhe të mos fillojnë përsëri si patëm kujtimin e trishtë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X