Monday, June 24, 2024
spot_img

Nis zyrtarisht festivali i filmit në Kanë, ja disa nga paraqitjet më të mira të yjeve në tapetin e kuq!

- Advertisement -..

Ka nisur zyrtarisht festivali i filmit në Kanë, i cili do të zgjasë deri me 28 maj.

Ndër premierat e parashikuara janë “Top Gun: Maverick” (me protagonist Tom Cruise) dhe Elvis (me Austin Butler). 21 filma të tjerë po luftojnë për çmimin prestigjioz të Festivalit, ‘Palmën e Artë’.

Eva Longoria, Katherine Langford dhe Lashana Lynch ishin ndër të parët që erdhën në festën historike, me secilin yll që befasoi me fustanet e paraqitjet elegante.

Gjithashtu ndër të parët që doli në tapetin e kuq ishte Forest Whitaker.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X