Monday, June 24, 2024
spot_img

Rihanna sjell në jetë bebushin e saj? Ja postimi që rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve!

- Advertisement -..

Rihanna thuhet se sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, sipas një përdoruesje të Facebook, e cila pretendon se punon në spitalin ku ajo lindi. Këngëtarja fituese e Grammy-t konfirmoi për herë të parë shtatzëninë e saj në janar pasi u fotografua me barkun e rrumbullakosur krah A$AP Rocky-t.

Personi në fjalë ka bërë një postim të premten duke pretenduar se ylli me famë botërore ishte gati të lindte dhe se ajo kishte pastruar dyshemenë e spitalit. Menjëherë pas kësaj, ajo postoi një përditësim duke thënë se këngëtarja kishte sjellë në jetë një djalë.

Kujtojmë që këngëtarja tha gjatë një interviste për Elle në muajin mars se ishte në tremujorin e tretë të shtatzëninë. Nisur nga kjo, fansat besojnë se këngëtarja ka lindur në maj. Megjithatë, ende nuk ka një konfirmim zyrtar se këngëtarja ka lindur.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X