Friday, June 14, 2024
spot_img

Sabiani habit me deklaratën, merr fund miqësia mes tij dhe Ilirit!

- Advertisement -..

Ata kanë deklaruar se janë vëllezër. Këngëtari dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Sabiani ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”.

Gjatë intervistës ai zbuluoi se marrëdhënia e tij e ngushtë me Ilirin është prishur. Sabiani u shpreh se është zhgënjyer nga personi që e konsideronte vëlla.

Cili ka përfituar më shumë nga ty?

Vëllai im Iliri ka përfituar më shumë, nuk mund të flas nga jashtë, unë nuk do të ndryshoja si karakter, do gjeja një vëlla ose një motër aty.

Kur do heqësh dorë nga muzika?

Kur të mos donte Zoti do ta lija muzikën.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X