Monday, June 17, 2024
spot_img

Trendi i ri? Sandalet me takë vishen me çorape këtë sezon, por a do të guxonit?!

- Advertisement -..

“Mules” janë sandalet e preferuara të sezonit për shkak se nuk kanë rripa dhe e lënë kyçin tërësisht të zbuluar.Është një sandale jashtëzakonisht elegante duke qenë se e gjeni pothuajse në të gjitha ngjyrat, me tekstura të ndryshme dhe me taka të gjitha llojeve dhe lartësive të ndryshme. Për më tepër, i përshtatet të gjithëve dhe përshtatet pa vështirësi me shumë stile të ndryshme.

Megjithatë këtë vit, çorapja e shkurtër e kombinuar me “Mules” është tendenca absolute e pranverës dhe u shfaq nga vajzat e Javësë së Modës në Paris.

Ndoshta çorapet shumëngjyrëshe janë vërtet shumë të guximshme dhe ndonjëherë i “vjedhin” pamjen sandaleve, por nga ana tjetër, e bardha është një zgjedhje e lezetshme që ruan elegancën dhe hirin e veshjes, ndërsa jep gjallëri.

Por a do të guxonit?

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X