Saturday, July 20, 2024
spot_img

Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq të “Met Gala”

- Advertisement -..

Është mbajtur nata e madhe e modës “Met Gala” në Muzeun Metropolitan të Artit në New York.

Yjë të shumtë parakaluan në tapetin e kuq duke mahnitur me pamjet e tyre unike, plot stil dhe class.

Por kush mori vëmendje më të madhe:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X