Monday, June 24, 2024
spot_img

Butrint Imeri peson aksident,perfundon ne spital…

- Advertisement -..

Butrint Imeri ka shqetësuar ndjekësit e tij të shumtë me postimin e fundit.
Këngëtari i njohur ka publikuar një fotografi nga ambientet e spitalit duke treguar këmbën e fashuar.

“Aksident” ka shkruar ai sipër fotografisë duke mos dhënë më shumë detaje se çfarë ka ndodhur.

Pamja ka shqetësuar ndjekësit e artistit, të cilët janë interesuar të dinë për gjendjen e këngëtarit dhe atë se çfarë ka ndodhur me të.

Ndryshe Butrinti po vazhdon me koncertet e tij jashtë vendit dhe shpresojmë lëndimi i këmbës mos të jetë pengesë apo arsye për anulimin e paraqitjeve të radhës.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Për të mos u humbur

PO KERKONI APARTAMENT ME QERA DITORE?

X